Movies
Ratings
101
ParasiteRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0