Series
Ratings
14- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0