Titles you rated
My Shy BossRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0