Movies
Ratings
68
PoetryRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0