Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Voyage of Time: Life's JourneyRated ★ 4.5
DoomRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Fourth KindRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0