Titles you rated
To LiveRated ★ 5.0
PattonRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
HallelujahRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
Six Men Getting SickRated ★ 2.5
MotherRated ★ 5.0
HarakiriRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
HarveyRated ★ 4.5
The LadykillersRated ★ 4.5
Duck SoupRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The DevilsRated ★ 4.0
Apt PupilRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 3.5
LightningRated ★ 4.0