Movies
Ratings
82
Art of FightingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0