Titles you rated
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.0
All InRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- CarruselRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0