Titles you rated
ChloeRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5