Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0