Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로 비 PART1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0