Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0