Series
Ratings
268
Green RoseRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 3.0
- One of A PairRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 2.5- Into the SunlightRated ★ 3.5
- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 0.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
Over the RainbowRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.0- The Final MatchRated ★ 4.5
- Mr. QRated ★ 4.5
Dr. ChampRated ★ 2.0- TruthRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 1.0
TazzaRated ★ 1.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5