Movies
Ratings
1629
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 1.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 1.5
General's Son IIRated ★ 2.0