Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 0.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 0.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 0.5
13 Going on 30Rated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 1.5