Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Collateral BeautyRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0