Movies
Ratings
1611
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
WildRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5