Series
Ratings
49
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0