Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Six Triple EightRated ★ 4.5
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 5.0
Rebel RidgeRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
Red DragonRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.5