Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.5