Movies
Ratings
171
Three Men and a CradleRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.5
SylviaRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Lullaby for PiRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Legion of HonorRated ★ 4.0
Santa Who?Rated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0