Movies
Ratings
249
Now You See Me 2Rated ★ 0.5
Lights OutRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0