Movies
Ratings
215
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 0.5
The TowerRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0