Movies
Ratings
324
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 0.5