Movies
Ratings
630
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Empire of the AntsRated ★ 3.5
The HandRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5
InsideRated ★ 4.5
MilkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Suzhou RiverRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.5
UndoRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 5.0