Titles you rated
Son of a GunRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 1.0
The President's BarberRated ★ 1.0- The SpyRated ★ 0.5
The King of JokguRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 1.0
Man on High HeelsRated ★ 0.5
CartRated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 0.5