Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
RegressionRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5