Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Heartbreak HotelRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
21Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5