Series
Ratings
181
KingdomRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
FlexxCopRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
365 Days to the WeddingRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0