Movies
Ratings
85
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0