Movies
Ratings
959
MunichRated ★ 4.5
Cape FearRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.0