Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0