Series
Ratings
42
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0