Movies
Ratings
111
The Fifth ElementRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0