Titles you rated
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 3.5
Between Love and HateRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0