Movies
Ratings
227
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
UltravioletRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5