Titles you rated
Love UntangledRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
AirRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5