Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0