Movies
Ratings
479
School of RockRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0