Movies
Ratings
31
Blue StreakRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0