Movies
Ratings
620 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Santa SangreRated ★ 4.0 Santa SangreRated ★ 4.0
 Total RecallRated ★ 4.5 Total RecallRated ★ 4.5
 FlowRated ★ 3.0 FlowRated ★ 3.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Road to BostonRated ★ 1.5 Road to BostonRated ★ 1.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Hell or High WaterRated ★ 3.5 Hell or High WaterRated ★ 3.5
 The HuntRated ★ 3.0 The HuntRated ★ 3.0
 Jojo RabbitRated ★ 4.0 Jojo RabbitRated ★ 4.0
 Lucky Chan-silRated ★ 3.5 Lucky Chan-silRated ★ 3.5
 Alien: RomulusRated ★ 2.5 Alien: RomulusRated ★ 2.5
 Se7enRated ★ 3.5 Se7enRated ★ 3.5
 Intimate StrangersRated ★ 2.0 Intimate StrangersRated ★ 2.0
 The Man Standing NextRated ★ 3.5 The Man Standing NextRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 2.0 12.12: THE DAYRated ★ 2.0
 Late Night With the DevilRated ★ 3.0 Late Night With the DevilRated ★ 3.0
 Green FishRated ★ 4.0 Green FishRated ★ 4.0
 Rear WindowRated ★ 2.0 Rear WindowRated ★ 2.0
 Antonia's LineRated ★ 3.0 Antonia's LineRated ★ 3.0