Movies
Ratings
220
Life of PiRated ★ 1.5
Another FamilyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Hello BrotherRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 4.0