Movies
Ratings
20
August RushRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0