Movies
Ratings
499
The OutlawsRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Happy Bus DayRated ★ 0.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5