Movies
Ratings
513
Se7enRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
The CallRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 1.5
VolcanoRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 1.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0