Movies
Ratings
15
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 4.0