Movies
Ratings
106
SpyRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0