Titles you rated
Pots of GoldRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0