Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
The InnocentsRated ★ 4.0
Open WaterRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.5