Series
Ratings
18
NarcosRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0